צור קשר עדכונים מאמרים אירועים מארזים ומיוחדים סדנאות שוקולד אודות דף הבית
שוקולד וסקס
 

כבר שמענו בעבר על זה שהשוקולד מעורר מינית.

 עוד בימי קדם השליט האצטקי, מונטסומה, השתמש במשקה על בסיס קקאו בתור ויאגרה, והיה שותה אותו כל ערב לפני שביקר את נשותיו.

מספרים גם על פילגשו של לואי ה-15, מאדאם דו בארי, שהיתה משקה את מאהביה במשקה שוקולד, לפני שהותרה להם הכניסה לחדר המיטות שלה.

ועל קזנובה, המאהב הנודע, שלא היה נכנס למיטה בלעדיו.

המרקיז דה סאד, שרוב תכניו עסקו בסקס ואלימות, ועל שמו נקרא הסקס האלים סאדו מאזוכיזם, היה מאכיל את מאהבותיו בממתקי שוקולד.

הטענה כי השוקולד מעורר מינית לא הוכחה מדעית באופן חד משמעי. עם זאת עפ"י מחקר שנערך באיטליה, נשים שצרכו שוקולד באופן יומיומי, דיווחו על גירוי יותר גבוה והנאה מרובה יותר בזמן סקס.

אכילת שוקולד גורמת אצלנו לשחרור אנדורפינים במוח, הגורמים לנו לתחושת אופוריה. אותם אנדורפינים המשתחררים בזמן התאהבות, צחוק בריא וגם בזמן סקס.

אין כל ספק ששוקולד הוא מגרה, חושני, הוא מתוק ונשפך, הוא קשיח ביד ונמס בפה, ונמצא בראש רשימת המתנות ליום האהבה. מי צריך מחקר שיוכיח את זה?  

 
האם שוקולד טוב לבריאות?
תולדות השוקולד בארץ ישראל
שוקולד וסקס
איך לטמפרר שוקולד
איך מכינים שוקולד?
איך מכינים שוקולד? חלק 2
 
 
נשמח אם תשאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם. ליצירת קשר בטלפון 050-6346376, 052-8700126 או במייל ל- katanvetov@gmail.com כתובתנו: משמר הים 26 גבעת אולגה, חדרה
 
שם:
טלפון:
מייל:
 
 
 
 
הקשר בין שוקולד וסקס
 
 
 
סדנת שוקולד למסיבת רווקות : סדנת שוקולד לעובדים : מסיבות וימי הולדת : מתנות לאורחים באירועים : שולחנות מתוקים : אודות : מארזי שוקולד : מתנות לאורחים באירוע : קייטרינג חלבי : תולדות השוקולד בארץ : הקשר בין שוקולד וסקס : איך לטמפרר שוקולד : ארז חוות חלב : סדנת שוקולד : חוגים : דוכן שוקולד באירועים
© 2018 כל הזכויות שמורות | כל הזכויות שמורות לקטן וטוב - ייצור שוקולד